SZUKAJ

0

0,00 PLN

Twój koszyk jest pusty

 

1.Sklep Internetowy Fashion Freak działa pod adresem www.fashion-freak.pl. Właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Fashion Freak, z siedzibą pod adresem ul. Kościelna 22, 21-200 Parczew, NIP: 5391511350, REGON:061677956. Fashion Freak prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym).

 

2. Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klient może również złożyć zamówienie poprzez wiadmość prywatną na portalu FACEBOOK. Zamówienia realizowane są tylko w dni robocze. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

 

3.Nieopłacone w ciągu 3 dni roboczych zamówienia zostają automatycznie anulowane

 

4. Koszt wysyłki:

Przesyłka kurierska (przy wpłacie na konto) - 15 zł brutto

Przesyłka kurierska (za pobraniem) - 20 zł brutto

Wyjątkiem są przesyłki zagraniczne, które wyceniamy indywidualnie. Koszt wysyłek jest zgodny z cennikiem Poczty Polskiej  SPRAWDŻ CENNIK

 

5. Płatności za zakupione towary można dokonywać na numer konta bankowego 

65 1140 2004 0000 3502 7967 0997
Dane odbiorcy:
Izabela Filipowicz
21-200 Parczew

lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowy Paypal, Przelewy24. Mozliwa jest również płatność za pobraniem (płatne u kuriera).

 

6. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

 

7. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu jednego dnia roboczego, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

8. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji Fashion Freak zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 

9. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

 

10. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je firma Fashion Freak, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę Fashion Freak.

 

11. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej DPD lub w przypadku tylko wysyłek miedzynarodowych Pocztą Polską

 

12. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 1-14 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.

 

13. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane sa wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

 

14. Korzystanie ze strony internetowej www.fashion-freak.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych).

 

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).Zwroty, Wymiany, Reklamacje

 

Akceptujemy zwroty oraz wymiany zamówionych w naszym sklepie internetowym ubrań w ciągu 14 dni.

Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio opakowane tak aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia.

 

Zaadresuj paczkę i wyślij firmą kurierską na nasz adres:

Fashion Freak
Galeria Siedlce
Józefa Piłsudskiego 74
08-110 Siedlce
tel. 508-595-571

Zwroty zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Po pozytywnym rozpatrzeniu należność za towar zostanie zwrócona na podane w forularzu zwrotu konto. Nie zwracamy kosztów przesyłki

 

Uwagi

a) Fashion Freak zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian ubrań, które nie posiadają oryginalnych etykiet lub posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania.

b) Fashion Freak nie przyjmuje zwrotów ubrań wysłanych za pobraniem.

c) Firma Fashion Freak nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.

d) Fashion Freak zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania zwrotów ubrań, które nie zostały wysłane firmą kurierską.

 

Proces reklamacji:

W celu reklamacji odeślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu/wymiany.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności) Fashion Freak zaoferuje inny, dostępny w sklepie towar do wyboru lub zwróci koszt produktu.

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 30 dni, skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy o decyzji.

 

Sklepy stacjonarne
Lublin

Galeria Olimp
Al. Spółdzielczości 
Pracy 34/69
20-147 Lublin
tel. 665-728-756
Parczew

ul.Kościelna 22
21-200 Parczew
tel. 514-055-513
 Siedlce

Galeria Siedlce
Józefa Piłsudskiego 74
08-110 Siedlce
tel. 508-595-571